Zvolte si typ nemovitosti

O nás

Pomůžeme vám prodat i vaší nemovitost

O nás

Společnost OK Living s. r. o. byla založena v roce 2007 na základě praktických zkušeností s bytovou výstavbou. Tým zkušených spolupracovníků a dodavatelů, který je prověřen dlouhodobou spoluprací, nám umožňuje orientovat se v nových možnostech s citem pro detail. Společnost staví bytové, rezidenční i polyfunkční domy. V našich projektech vystupujeme jako investor, developer i generální dodavatel.

Součástí naší společnosti je i provoz nezávislé realitní kanceláře.

Při prodeji či koupi nemovitosti se stáváme partnerem zákazníka, kterého se snažíme objektivně informovat o všech dostupných možnostech, výhodách i nevýhodách zamýšleného obchodu. Nabízíme možnost odborného stavebního posouzení budovy včetně architektonického návrhu pro maximální využití nemovitosti. Samozřejmostí je i kompletní právní servis a komunikace s úřady.

Individuální a profesionální přístup ke klientovi je pro nás prioritou číslo jedna.

Moderní a komfortní bydlení

DEVELOPERSKÁ ČINNOST

Pro své projekty vyhledáváme příležitosti na zajímavých místech s dobrou dostupností pro vaše klidné bydlení. Naší snahou je realizovat projekty, které plně využívají celý prostor s ohledem na možnosti dané lokality a představují komplexní přístup k ekologicky šetrné architektuře, úspoře energií a zdravému životnímu stylu.

Na první místo stavíme kvalitu projektů s využitím nejmodernějších stavebních technologií. Zároveň je pro nás prioritou individuální přístup ke každému klientovi. Snažíme se v maximální míře vyhovět jeho požadavkům a společně vytvořit jedinečné dílo.

A jak prezentujeme nemovitosti?

Ukázky prezentace nemovitostí

Podívejte se

Virtuální prohlídka luxusního bytu 5.05:

Podívejte se

Virtuální prohlídka luxusního bytu 5.08:

*
*
*
*
zoom