Zvolte si typ nemovitosti

Nabídka nemovitostí

Prodej pozemku 1060 m² na okraji obce Bohdalovice, 10 minut od Českého Krumlova

2.440.000 ,-
Včetně všech poplatků
Celkem 12 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Jiří Formánek
Jiří Formánek
telefon: +420734600588
formanek@okliving.cz

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Cena:
2.440.000 ,- Včetně všech poplatků
Popis nemovitosti:

Máme pro vás jedinečnou příležitost! Nabízíme k prodeji zasíťovaný pozemek o rozloze 1060 m², který se nachází na okraji malebné obce Bohdalovice, pouhých 10 minut jízdy od historického města Český Krumlov. Tento pozemek je součástí nově vybudovaného ZTV (základní technické vybavenosti) a je plně zasíťovaný, což zahrnuje elektřinu, vodu a kanalizaci. V ceně pozemku je i stavební povolení na rodinný dům včetně kompletní dokumentace, což vám výrazně ušetří čas a náklady spojené s přípravou stavby.
Lokalita Bohdalovice je ideální pro milovníky klidu a přírody. Obec nabízí klidné a přírodní prostředí, které je ideální pro odpočinek a rodinný život. Součástí nového ZTV je také plánované dětské hřiště a zeleň, které zvýší komfort a kvalitu života obyvatel.
Díky své poloze je pozemek velmi atraktivní. Nachází se pouhých 10 minut od Českého Krumlova, jednoho z nejkrásnějších měst v České republice, a zároveň nabízí snadný a pohodlný dojezd na Lipno, které poskytuje širokou škálu vodních sportů, cyklistických tras a zimních aktivit. Tato lokalita má tedy nejen výborný rekreační potenciál, ale také vysokou investiční hodnotu.
Je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné a přírodní prostředí pro výstavbu svého vysněného rodinného domu. Můžete se těšit na krásné okolí, čistý vzduch a příjemné sousedství. Nepropásněte tuto skvělou příležitost a kontaktujte nás ještě dnes pro více informací a prohlídku pozemku. Těšíme se na vás!
 

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
00023
Operace:
Prodej
Adresa:
Bohdalovice
Plocha pozemku:
1060 m2
Plocha pozemku:
1060 m2
Umístění objektu:
Okraj obce
Komunikace:
Asfaltová
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 44' 34.207"N, 14° 17' 12.355"E
zoom